Projektowanie

Projektowanie

Wzniesienie budynku dostosowanego do magazynowania towarów czy prowadzenia produkcji, wymaga stworzenia szczegółowego planu, dostosowanego do konkretnej branży. Nasza firma jest w stanie przygotować projekt wykonawczy niemal dowolnego obiektu przemysłowego. Oferujemy m.in. projektowanie hal produkcyjnych oraz magazynowych. Szerokie doświadczenie i stałe rozwijanie się przez m.in. sięganie po innowacyjne rozwiązania, stanowią gwarancję, że powierzona nam praca zostanie wykonana w całości zgodnie z założeniami klienta. Już teraz zapraszamy do skorzystania z oferty.

Co uwzględniamy przy tworzeniu projektów obiektów przemysłowych?

Zarówno realizowane przez nas projektowanie hali produkcyjnej, jak i magazynowej zaczyna się od konceptu. Wspólnie z inwestorem kreślimy, jak ma wyglądać taki obiekt, jakie ma spełniać funkcje oraz omawiamy rozwiązania dopasowane do jego działalności. Dopiero wtedy, gdy już znamy szczegóły, przystępujemy do wykonania projektu budowlanego i wykonawczego. Pierwszy z nich należy do dokumentów wymaganych przez stosowne urzędy. Drugi natomiast jest jego uzupełnieniem, zawierającym bardziej szczegółowe informacje, w tym m.in. rysunki i opisy poszczególnych części budynku. W nim też projektant zamieszcza dane dotyczące rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych materiałów oraz instalacji i urządzeń technicznych. Przygotowując projekty obiektów przemysłowych, obok wymagań klienta, uwzględniamy wszystkie aspekty związane z danym budynkiem, jak i jego lokalizacją. To ważne, aby uwzględnić wszelkie czynniki, jakie mogą mieć wpływ na koszt i realizację prac. Dzięki temu mamy pewność, że plan inwestycji będzie najlepiej dopasowany do potrzeb inwestora.

Jakie obiekty możemy zaprojektować?

Przez wiele lat działalności zajmowaliśmy się projektowaniem najróżniejszych obiektów. Choć wiele z nich były tworzonych z myślą o różnych branżach przemysłowych, w tym m.in. hale produkcyjne czy magazynowe, to zajmowaliśmy się także przygotowywaniem planów wykonawczych budynków:
  • usługowych,
  • biurowo-socjalnych,
  • handlowych.
Realizując powierzone nam zadania, obok uwzględnienia indywidualnych potrzeb inwestora i charakterystyki branży, jako wykwalifikowani doradcy, niejednokrotnie przedstawialiśmy potencjalnie korzystne rozwiązania. Zawsze staramy się wskazywać ewentualne innowacje, jakie mogłyby usprawnić funkcjonowanie danego budynku.

Jesteśmy specjalistami w branży projektów obiektów przemysłowych

Świadcząc prezentowane usługi, począwszy od projektowania hal produkcyjnych, magazynowych i innych obiektów przemysłowych, czy dostosowanych do innych celów, po wykonawstwo, działamy kompleksowo i z zaangażowaniem. Mamy doświadczoną kadrę projektantów, którzy zawsze wsłuchają się w oczekiwania Klientów i uwzględnią je w projektach budowlanych i wykonawczych. Dzięki odpowiedzialności i uczciwości wobec inwestorów zbudowaliśmy pozycję regionalnego lidera w branży.

Projektowanie hal – zachęcamy do skorzystania z oferty

Jeśli poszukujecie Państwo firmy w Wadowicach, zajmującej się tworzeniem projektów wykonawczych hal produkcyjnych, magazynowych czy innych obiektów, w tym przemysłowych – zachęcamy do kontaktu. Chętnie też zaprezentujemy usługi budowlane, w których się specjalizujemy. W razie pytań dotyczących projektowania i nie tylko – jesteśmy do dyspozycji Klientów.

Przygotowując projekt...

rozpatrujemy wszystkie jego aspekty. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim wymagania klienta. Następnie poddajemy analizie ograniczenia lokalizacyjne oraz inne aspekty, które wpływają na właściwe planowanie inwestycji. Dostosowujemy się do wymagań technologicznych produkcji, magazynowania oraz wszystkich wymagań związanych z profilem działalności klienta. Staramy się wybrać najwłaściwsze rozwiązanie projektowe.

Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl