Roboty budowlane

Zaufaj profesjonalistom na każdym etapie budowyWieloletnie doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętego budownictwa i ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu hal przemysłowych i hal magazynowych. Nie ograniczamy się do jednego, konkretnego rodzaju hali, nasza oferta jest równie szeroka, co kompleksowa.

Stawiamy przede wszystkim na bliską współpracę z potencjalnym Inwestorem pod każdym możliwym względem, począwszy od etapu projektowania, skończywszy na budowaniu. Inwestor ma wgląd w sam proces projektowania hal, może również doglądać budowy zaprojektowanych przez nas konstrukcji. Oczywiście nie jest to konieczne, ponieważ Wysokiej jakości kadra inżynierska w połączeniu z doświadczonymi ekipami montażowymi gwarantują powodzenie każdej inwestycji.

ZAKRES WYKONAWSTWA


Usługi, które oferujemy naszym Klientom, są w pełni kompleksowe, co jest szczególnie ważnie podczas realizacji tak skomplikowanych projektów, jak budownictwo przemysłowe. Nasza oferta hal stalowych i żelbetonowych obejmuje cały proces wykonawczy, od sporządzenia kosztorysu, poprzez projektowanie, przygotowanie logistykę, budowę, montaż, na pracach wykończeniowych kończąc. Projekty i konstrukcje naszych stalowych hal przemysłowych i hal produkcyjnych są optymalnym połączeniem najwyższej jakości wykonania z konkurencyjnymi cenami opartymi o finansowe możliwości Inwestora.

Pełna oferta obejmuje:


  • kosztorysowanie i logistyka działań
  • prace projektowe
  • generalne wykonawstwo inwestycji
  • prace wykończeniowe na najwyższym poziomie
  • stały serwis
Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl