Roboty budowlane

Zaufaj profesjonalistom na każdym etapie budowyBudownictwo przemysłowe

Postawienie nowego magazynu lub obiektu, gdzie będzie odbywała się produkcja to duże wyzwanie. Jednak z pewnym i profesjonalnym partnerem prowadzącym roboty budowlane w Małopolsce, takim jak nasza firma TMT Wadowice macie Państwo gwarancję, że wszelkie prace zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Naszą specjalizacją jest budowa hal przemysłowych, w tym magazynowych i produkcyjnych. Oferujemy kompleksowe i dopasowane do potrzeb usługi budownictwa. Jeśli więc potrzeba wykonawcy, który dopilnuje każdego etapu wznoszenia nowego obiektu – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Czym jest budownictwo przemysłowe?

Pod pojęciem budownictwa przemysłowego kryje się część branży budowlanej, zajmująca się wznoszeniem najróżniejszych obiektów dla przemysłu. Usługi te obejmują zarówno projektowanie budynków, jak i wszelkie roboty związane z wykonawstwem do momentu, aż inwestor będzie mógł z nich korzystać. Budowa hal magazynowych czy produkcyjnych wymaga dużego doświadczenia, a także wdrażania indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do działalności konkretnego przedsiębiorstwa, by najlepiej spełniały one swoje zadanie. Dlatego tak istotne jest, aby wybrać sprawdzoną i zaufaną firmę budowlaną – zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne hale żelbetowe i stalowe

W ramach budownictwa przemysłowego na najwyższym poziomie firma TMT Wadowice oferuje budowę hal magazynowych i produkcyjnych m.in. ze stali i z żelbetu. Wybór odpowiedniej technologii zależy od przeznaczenia wznoszonego obiektu. W przypadku wątpliwości, czy lepsza będzie konstrukcja stalowa, czy żelbetowa – chętnie doradzimy stosowne rozwiązanie.

Konkurencyjne ceny za kompleksowe usługi

Jeśli interesuje Państwa profesjonalne budownictwo przemysłowe i poszukujecie zaufanego partnera w Małopolsce – już teraz zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy kompleksowe i indywidualne podejście na każdym etapie. Przygotujemy szczegółowy kosztorys, zajmiemy się projektowaniem, logistyką i wykonaniem całej inwestycji, a roboty budowlane zwieńczymy, wykańczając nowe hale magazynowe czy produkcyjne. Jednocześnie optymalizujemy wszelkie koszty budowy, aby były one możliwie najniższe – zachęcamy do kontaktu!

ZAKRES WYKONAWSTWA


Usługi, które oferujemy naszym Klientom, są w pełni kompleksowe, co jest szczególnie ważnie podczas realizacji tak skomplikowanych projektów, jak budownictwo przemysłowe. Nasza oferta hal stalowych i żelbetonowych obejmuje cały proces wykonawczy, od sporządzenia kosztorysu, poprzez projektowanie, przygotowanie logistykę, budowę, montaż, na pracach wykończeniowych kończąc. Projekty i konstrukcje naszych stalowych hal przemysłowych i hal produkcyjnych są optymalnym połączeniem najwyższej jakości wykonania z konkurencyjnymi cenami opartymi o finansowe możliwości Inwestora.


Pełna oferta obejmuje:


  • kosztorysowanie i logistyka działań
  • prace projektowe
  • generalne wykonawstwo inwestycji
  • prace wykończeniowe na najwyższym poziomie
  • stały serwis
Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl