Oferty pracy

TMT Wadowice Sp. z o.o. to polska firma z wieloletnim doświadczeniem, która łączy w sobie kilka obszarów działalności związanych z budownictwem:
• prace budowlane
• produkcja ślusarki aluminiowej
• projekty budowlane
• handel i montaż (okna, drzwi, bramy)

Jeśli przejrzałeś naszą stronę i udało nam się zainteresować Cię ofertą i sposobem pracy oraz chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, aby razem z nami rozwijać biznes, nie czekaj – przejrzyj aktualne oferty pracy.

Dołącz do nas. Wyślij swoje CV lub zgłoszenie chęci współpracy na adres: rekrutacja@tmtwadowice.pl

INŻYNIER BUDOWY

Kluczowe zadania na oferowanym stanowisku:

• wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy
• dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw,
• koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej
• dokonywanie obmiarów powykonawczych robót
• przygotowanie zestawienia materiałów
• aktualizacja harmonogramów prac
• opracowywanie dokumentacji powykonawczej
• współpraca z wykonawcami branżowymi, firmami instalacyjnymi
• sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki
• koordynacja prac zabezpieczeniowych w sytuacjach kryzysowych
• udział w naradach koordynacyjnych

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
• silna motywacja do dalszego rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
• kreatywność i konstruktywne podejście w sytuacjach problemowych
• umiejętność współpracy, budowania partnerskich relacji (w zespole, z wykonawcami branżowymi, z dostawcami)
• znajomość AutoCAD oraz Excel,
• zaangażowanie, samodzielność, sumienność,
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, perspektywy na dalszy rozwój
• miejsce pracy – biuro budowy w Łaziskach Górnych
• wsparcie w zdobywaniu uprawnień budowlanych (możliwość nauki i zdobywania doświadczenia)

Kandydaci do pracy powinni na swoim CV dopisać następującą klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl