Generalne wykonawstwo

Zaufaj profesjonalistom na każdym etapie budowy

Kompleksowa obsługa

Jako generalny wykonawca jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdej realizowanej przez nas inwestycji budowlanej.

Na samym początku współpracy, znając wymagania Klienta i warunki, w jakich ma powstać budynek, przygotowujemy pełny kosztorys inwestycji. Nie ma obaw, że w trakcie jej realizacji pojawią się niespodziewane koszty. Dzięki doświadczeniu i własnemu zapleczu projektowemu i handlowemu, przewidujemy wszystkie koszty i dajemy inwestorowi gwarancję spokoju.

Największa korzyść, jaką przyniesie Państwu współpraca z nami to kompleksowość usług. Rozpoczynamy od przygotowania projektu. Następnie nadzorujemy formalności związane z uzyskaniem. Przygotowujemy teren. Budujemy budynek. Zakładamy sieci i instalacje. Porządkujemy otoczenie. Oddajemy klucze do Państwa rąk.

Realizujemy najtrudniejsze wyzwania budowlane stawiane przez naszych Klientów.

Rzetelność i niezawodność

Najwyższa jakość wykonywanych usług, nieszablonowość w myśleniu i stosowaniu nowych technologii oraz sprawdzeni partnerzy. Potrafimy sprostać wszystkim inwestycyjnym potrzebom naszych kontrahentów. To dzięki Wam jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej w regionie.  • Kompleksowość oferty wykonawczej
  • Technologia najnowszych rozwiązań

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży, opierające się zarówno na wiedzy jak i praktyce.
Wykwalifikowana kadra, zarówno inżynierska jak i odpowiadająca za montaż poszczególnych rozwiązań.
Sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy oraz wysokiej klasy partnerzy handlowi.
Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl