Oświetlenie


Autoryzowany Partner Signify Philips Lighting

Kompleksowe rozwiązania oświetleniowe

TMT Wadowice specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla budownictwa przemysłowego. Firma rozwinęła się dynamicznie w ciągu ostatnich kilku lat i jest laureatem wielu nagród za wyjątkowe wyniki i relacje biznesowe.

TMT Wadowice dzięki wysoce profesjonalnemu zespołowi inżynierów i projektantów, oferuje klientom kompleksowe rozwiązania oświetleniowe - począwszy od audytu oświetlenia, poprzez projektowanie i specyfikację, na dostawie oraz wdrożeniu kończąc. Specjalizuje się w systemach sterowania oświetleniem, ich programowaniu i uruchamianiu.

Energooszczędne produkty i systemy oświetleniowe

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, pozwalają na osiągniecie dużych oszczędności energii elektrycznej zużywanej przez oprawy oświetleniowe. Oprawy oświetleniowe LED oraz zastosowanie systemu sterowania PHILIPS DYNALITE pozwalają na dynamiczne dopasowywanie strumienia świetlnego, a co za tym idzie mocy opraw do aktualnych potrzeb użytkownika i oszczędności energetyczne w pomieszczeniach, które nie wymagają stałego oświetlenia.
Realizacja strony internetowej weboski oraz agencjaiam.pl