Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności
wersja do druku

Aktualności

Nasza realizacja - Drukarnia Skleniarz laureatem konkursu „ Budowa Roku 2011 ”

Nasza realizacja - Drukarnia Skleniarz laureatem konkursu „ Budowa Roku 2011 ” Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza firma biorąca udział w ogólnopolskim Konkursie " Budowa Roku " zdobyła srebrną statuetkę za budowę Drukarnia Skleniarz w Krakowie.

Jesteśmy przedsiębiorstwem Fair Play

Jesteśmy przedsiębiorstwem Fair Play TMT Wadowice zdobyło prestiżową nagrodę i tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play". To kolejne w ostatnich miesiącach wyróżnienie jakie udało nam się wywalczyć.  

TMT Orłem Budownictwa!

TMT Orłem Budownictwa! TMT Wadowice zostało laureatem prestiżowej nagrody Orły Polskiego Budownictwa 2011. Na uroczystej gali odebraliśmy nagrodę w kategorii: Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne.

Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 dla TMT Wadowice!

Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 dla TMT Wadowice! TMT Wadowice otrzymało Złoty Certyfikat Rzetelności 2011. To kolejne już wyróżnienie, które świetnie wpisuje się w filozofię działania naszej firmy.

Z siatkówką nam po drodze

Z siatkówką nam po drodze Amatorska Liga Piłki Siatkowej wspierana przez TMT Wadowice zatacza co raz to szersze kręgi. Po powiatach wadowickim i wieluńskim przyszła pora na powiat pucki.  

W czerwcu 2011 roku zakończyliśmy budowę Drukarni "Skleniarz" w Krakowie

W czerwcu 2011 roku zakończyliśmy budowę Drukarni Budynek składa się z trzykondygnacyjnej części biurowo-socjalnej oraz połączonej z nią dwukondygnacyjne części produkcyjnej, o łącznej powierzchni użytkowej niespełna 4 tys. m 2 i kubaturze ponad ...

TMT Wadowice tuż za podium

TMT Wadowice tuż za podium Siatkarze TMT Wadowice startujący w Turnieju o Puchar Mariusza Wlazłego zajęli w końcowej rywalizacji czwarte miejsce. Przy okazji turnieju odebrali puchar za zwycięstwo w V edycji ALPS.  

TMT Wadowice znów liderem!

TMT Wadowice znów liderem! Nasza firma po raz 11 zdobyła pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży okien marki Oknoplast Kraków.