Jesteś tutaj: Strona głównaO nas
wersja do druku

O nas

TMT Wadowice to kilka, powiązanych ze sobą, gałęzi działalności związanych z budownictwem:
  • prace budowlane
  • produkcja ślusarki aluminiowej
  • projekty budowlane

Partnerami TMT Wadowice są profesjonalne firmy dostarczające niezawodne rozwiązania z różnych dziedzin budownictwa. Jednocześnie współpracujemy z doświadczonymi firmami, które dostarczają niezawodnych rozwiązań w dziedzinie stolarki okien, drzwi oraz bram. Owocem tej współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach jest nasza bogata oferta. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów.
Na samym początku współpracy, znając wymagania Klienta i warunki, w jakich ma powstać budynek, przygotowujemy pełny kosztorys inwestycji. Nie ma obaw, że w trakcie jej realizacji pojawią się niespodziewane koszty. Dzięki doświadczeniu i własnemu zapleczu projektowemu i handlowemu, przewidujemy wszystkie koszty i dajemy inwestorowi gwarancję spokoju.

Największa korzyść, jaką przyniesie Państwu współpraca z nami to kompleksowość usług. Rozpoczynamy od przygotowania projektu. Następnie nadzorujemy formalności związane z uzyskaniem. Przygotowujemy teren. Budujemy budynek. Zakładamy sieci i instalacje. Porządkujemy otoczenie. Oddajemy klucze do Państwa rąk.