wersja do druku

Hörmann

Szczegółowa oferta Hörmann

Firma Hörmann uznawana jest za największego europejskiego potentata związanego przede wszystkim z projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją drzwi, bram garażowych, bram przemysłowych oraz ościeżnic. Jest to firma rodzinna, z nieomal osiemdziesięcioletnią tradycją (założona w 1935 r.), prowadzona obecnie przez czwarte pokolenie potomków założycieli przedsiębiorstwa. Rozwój firmy Hörmann bardzo przyspieszył w latach 50. XX w., kiedy na skalę przemysłową podjęto produkcję garażowych bram uchylnych.

Następny skok nastąpił 10 lat później, wraz z zapoczątkowaniem produkcji bram segmentowych. Powyższe produkty po dziś dzień stanowią trzon oferty firmy, nie należy jednakże zapominać o bardzo szerokiej gamie bram przemysłowych, przeciwpożarowych i szybkobieżnych, a także zaawansowanej automatyce służącej do użytkowania wyżej wymienionych urządzeń. Przyjmuje się, że po dziś dzień firma Hörmann sprzedała na całym świecie 15 milionów egzemplarzy bram, nie licząc ościeżnic czy napędów. Jej roczny obrót oscyluje w granicach 1 miliarda euro.

Nasze przedsiębiorstwo ma zaszczyt być jednym z kilkuset partnerów handlowych firmy Hörmann rozsianych w ponad 30 krajach na całym świecie.