wersja do druku

Oknoplast Kraków

Krakowski Oknoplast Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów drzwi i okien aluminiowych oraz akcesoriów do nich.

W ofercie firmy znajdują się energooszczędne i bezpieczne okna plastikowe pcv, okna serii Platinium i Koncept, okna dachowe, oraz okna aluminiowe wraz z cała gamą okiennych akcesoriów.

Oknoplast Kraków oferuje również bardzo szeroką gamę różnych modelów drzwi i rolet.

Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży stolarki PVC oraz ponad 1800 firmowych salonów Partnerów Handlowych rozsianych po całej Europie. Współpracuje z wieloma wysokiej klasy europejskimi dostawcami komponentów oraz tworzy własne wzory i patenty produktów oraz podzespołów. Przedsiębiorstwo posiada również bardzo nowoczesny park maszynowy. Firma prowadzi bardzo aktywne działania marketingowe na szeroką skalę, w Europie jest znana ze sponsorowania piłkarskich drużyn Interu Mediolan, Borussii Dortmund oraz Olympique Lyon.

Okna i drzwi firmy Oknoplast Kraków są tanie i charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania.

Działamy m.in. na terenie Krakowa, Wadowic i w województwie małopolskim. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualny cennik dostosowany do Twoich potrzeb: Formularz