Dział budownictwo
tel: 33 873 21 21
email: budownictwo@tmtwadowice.pl

Dział aluminium
tel: 33 873 44 50
email: aluminium@tmtwadowice.pl

Dział okna drzwi bramy
tel: 33 873 81 02
email: okna-bramy@tmtwadowice.pl

Księgowość
tel: 33 873 46 49


wersja do druku

generalne wykonawstwo

Jako generalny wykonawca jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdej realizowanej przez nas inwestycji budowlanej.

Istnieje pięć podstawowych czynników upoważniających nas, generalnych wykonawców inwestycjci budowlanych, do takiego stwierdzenia. Pierwszym jest kilkunastoletnie doświadczenie w branży, opierające się zarówno na wiedzy, jak i praktyce. Drugim czynnikiem jest wykwalifikowana kadra, zarówno inżynierska, jak i odpowiadająca za montaż poszczególnych rozwiązań. Trzeci czynnik stanowią sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy, czwarty – wysokiej klasy partnerzy handlowi. Ostatnim, i chyba najważniejszym czynnikiem, jest stale rosnąca liczna zadowolonych z naszych usług Klientów.

Nasze usługi generalnego wykonawcy opierają się na całkowitej kontroli nad realizowaną inwestycją. Sporządzamy kosztorys, projektujemy, zajmujemy się ewentualnym nadzorem prawnym, budujemy, montujemy konieczne instalacje, po czym oddajemy budynek do użytku.

Nieszablonowość w myśleniu, stosowanie nowych technologii, najwyższa jakość wykonywanych usług oraz ciągły rozwój sprawiają, że potrafimy sprostać wszystkim inwestycyjnym potrzebom naszych kontrahentów. Jesteśmy dzięki temu jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej w Krakowie i całym województwie małopolskim i śląskim.