Dział budownictwo
tel: 33 873 21 21
email: budownictwo@tmtwadowice.pl

Dział aluminium
tel: 33 873 44 50
email: aluminium@tmtwadowice.pl

Dział okna drzwi bramy
tel: 33 873 81 02
email: okna-bramy@tmtwadowice.pl

Księgowość
tel: 33 873 46 49


wersja do druku

Remonty i przebudowy - pawilony handlowe

jako producent pawilonów handlowych zajmujemy się nie tylko budownictwem przemysłowym, ale również budownictwem użyteczności publicznej. Oferujemy naszym Klientom projektowanie i kompleksową produkcję nowoczesnych pawilonów handlowych i hal targowych w konkurencyjnych cenach.

Nieobce są nam również wszelkiego rodzaju prace remontowe i przebudowy istniejących już budynków.

Wybudowane przez naszego producenta pawilony handlowe znajdują się w Krakowie, Wadowicach czy Gorlicach. Konkurencyjne ceny oraz daleko posunięta współpraca z Klientami (wgląd w projekty, rodzaje materiałów i technologii) sprawiają, że potrafimy sprostać każdemu zadaniu postawionemu przez potencjalnego Inwestora.

Nie należy również zapominać o zróżnicowanych technologiach budowlanych (prefabrykaty stalowe i aluminiowe, technologie żelbetowe monolityczne, tradycyjna murarka), które sprawiają, że jesteśmy bardzo elastycznym przedsiębiorstwem, z łatwością przystosowującym się do wszystkich potrzeb Klienta w zakresie szeroko pojętej produkcji budowlanej.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące nowoczesnych pawilonów handlowych, a także ustalimy cenę projektu.