wersja do druku

Budownictwo przemysłowe - budowa hal


 
 

DOŚWIADCZENIE
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętego budownictwa i ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu hal przemysłowych i hal magazynowych. Nie ograniczamy się do jednego, konkretnego rodzaju hali, nasza oferta jest równie szeroka, co kompleksowa.

Planujemy, projektujemy, produkujemy i budujemy przemysłowe hale stalowe i żelbetowe o różnym przeznaczeniu. Mogą to być hale magazynowe lub produkcyjne. Stawiamy przede wszystkim na bliską współpracę z potencjalnym Inwestorem pod każdym możliwym względem, począwszy od etapu projektowania, skończywszy na budowaniu. Inwestor ma wgląd w sam proces projektowania hal, może również doglądać budowy zaprojektowanych przez nas konstrukcji. Oczywiście nie jest to konieczne, ponieważ Wysokiej jakości kadra inżynierska w połączeniu z doświadczonymi ekipami montażowymi gwarantują powodzenie każdej inwestycji.

ZAKRES WYKONAWSTWA
Usługi, które oferujemy naszym Klientom, są w pełni kompleksowe, co jest szczególnie ważnie podczas realizacji tak skomplikowanych projektów, jak budownictwo przemysłowe. Nasza oferta hal stalowych i żelbetonowych obejmuje cały proces wykonawczy, od sporządzenia kosztorysu, poprzez projektowanie, przygotowanie logistykę, budowę, montaż, na pracach wykończeniowych kończąc. Projekty i konstrukcje naszych stalowych hal przemysłowych i hal produkcyjnych są optymalnym połączeniem najwyższej jakości wykonania z konkurencyjnymi cenami opartymi o finansowe możliwości Inwestora.

Pełna oferta obejmuje:

-> generalne wykonawstwo inwestycji,
-> prace projektowe,

Budowle wykonywane są między innymi w technologii LINDAB-ASTRON BUILDING SYSTEMS.

Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym. Projektujemy i dostarczamy konstrukcje takie jak kompletne i gotowe hale stalowe, hale żelbetonowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, czy hale żelbetowe antresole, przybudówki, daszki, attyki, czy – z bardziej skomplikowane – suwnice lub podciągi, również nie stanowią dla nas żadnego problemu. Każdy budynek jest projektowany i budowany zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Działamy zarówno w województwie małopolskim (Kraków, Wadowice, Myślenice, Białka, Sucha Beskidzka, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Wysoka, Nowy Targ), jak i w województwie śląskim (Gliwice, Tychy, Kluczbork, Oświęcim) oraz w wielu innych miejscach w Polsce.

Zapraszamy do współpracy z jednym z największych producentów hal stalowych i żelbetowych na terenie kraju! W naszym cenniku znajdą Państwo informacje dotyczące budowy i projektów konstrukcji stalowych wszystkich rodzajów hal – stalowych, magazynowych, produkcyjnych, przemysłowych i żelbetonowych – wykonywanych na terenie Krakowa.

 

Zobacz więcej